Plachta na auto, SUV Coupe XL, KEGEL

Výrobce: KEGEL
Kód: KEG4127
Balení Pick-up Ne
Dostupnost: K dodání ihned
1 709 Kč
Množství
Plachta na auto, SUV Coupe XL, KEGEL

Chcete svůj vůz chránit před nepříznivými povětrnostními podmínkami, prachem nebo ptačím trusem? Pak je pro vás ideální volbou Plachta na auto - mobilní garáž - SUV Coupe XL. Tato vodovzdorná ochranná plachta na automobil je navržena tak, aby odváděla vlhkost zpod plachty a zajišťovala tak maximální ochranu vašeho vozu.

Vlastnosti produktu

Plachta se snadno nasazuje i sundává díky své zvláštní konstrukci. Je vyrobena z trojvrstvé nepromokavé, paropropustné membrány, která během deště udržuje téměř úplnou těsnost. Zároveň v plusových teplotách okolí odvádí ven vlhkost, která se hromadí pod plachtou. Plachta tak chrání váš vůz před deštěm, UV zářením, prachem, ptačím trusem, sněhem a námrazou.

Upevnění plachty je řešeno pomocí šňůry dole, což jí umožňuje bezpečně odolávat i silnému větru. Plachta na auto je vhodná pro hatchback o délce 475-500 cm, například pro modely jako AUDI Q5L Sportback, AUDI Q8, BMW X6 I (E71/E72), BMW X6 II (F16), BMW X6 III (G06), LEXUS RX III, LEXUS RX IV, MERCEDES-BENZ GLE Coupe I (C292), MERCEDES-BENZ GLE Coupe II (C167) a další.

Aplikační tabulka

Výhody produktu

  • Vodovzdornost a paropropustnost
  • Ochrana před UV zářením, prachem a ptačím trusem
  • Snadné nasazení a sundání
  • Odolnost vůči silnému větru díky upevnění pomocí šňůry
  • Vhodná pro hatchback o délce 475-500 cm
Balení Pick-up Ne
Příloha 1 instrukce.pdf

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.