Nosič kol na páté dveře SHADOW T5 BLACK, MENABO

Výrobce: MENABO
Kód: MEN1145
Dostupnost: K dodání ihned
8 990 Kč
Množství
Nosič kol na páté dveře SHADOW T5 BLACK, MENABO

SHADOW T5 BLACK je nosič tří jízdních kol, který byl navržen a vyroben přesně na míru pro vozy Volkswagen Transporter T5. Jeho montáž je snadná a rychlá, stačí pouze imbusový klíč, ocelové karabiny a rychloupínací matice.

Všechny části nosiče, které přichází do styku s karoserií vozu, jsou opatřeny měkkými opěrkami z pěny nebo měkčeného plastu. To zajišťuje ochranu vašeho vozu před poškrábáním nebo jiným poškozením.

Bezpečnost a komfort v jednom

Nosič lze bezpečně uzamknout k vozidlu a zároveň nabízí možnost uzamknout kola k nosiči. Důmyslný design nosiče také zaručuje, že nebude zakrývat registrační značku ani světla vozu.

Rychlé složení a snadné skladování

SHADOW T5 BLACK je navržen tak, aby bylo jeho složení co nejrychlejší a nejsnadnější. Díky odolným plastovým maticím jej snadno složíte a uskladníte, když jej právě nepotřebujete.

Nosič kol SHADOW T5 BLACK je schopen přepravit až tři jízdní kola najednou. Je certifikován německým technickým dozorovacím ústavem TÜV, což zaručuje jeho vysokou kvalitu a bezpečnost.

SHADOW T5 BLACK je skvělou volbou pro všechny milovníky cyklistiky, kteří chtějí svá kola vzít s sebou na cesty. S touto značkou si můžete být jisti, že vaše kola budou v bezpečí.

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.