Přepravní BOX na nosič kol WESTFALIA

Výrobce: Westfalia-Automotive
Kód: W350002600001
Balení Pick-up Ne
Uzamykatelný Ano
Montáž bez použití nářadí Ano
Homologace Ano
Max nosnost [kg]: 45 KG
Hmotnost [kg]: 15
Objem 200 L
Dostupnost: Dodání do 5 dnů
8 490 Kč
Množství
Přepravní BOX na nosič kol WESTFALIA

Tento přepravní box na nosič kol Westfalia je ideálním doplňkem pro všechny, kteří potřebují více úložného prostoru při cestování. Je tvarově elegantní a harmonicky se přizpůsobuje vozidlu. Navíc je velmi praktický a snadný na použití.

Vlastnosti a výhody

Box nabízí dodatočný úložný prostor chráněný proti nečistotám. Montuje se na nosiče kol Westfalia BC60 a BC80. Jeho umístění za vozidlem zajišťuje nižší spotřebu energie a CO2 díky efektivnímu obtékání vzduchu.

Instalace je velmi snadná, není třeba žádné nářadí a montáž trvá jen několik sekund. Nosič s boxem je sklopný, takže máte stále volný přístup do zavazadlového prostoru vozu.

Kapacita a komfort

Přepravní box Westfalia nabízí dostatek prostoru - 45 kg užitečného zatížení a 200 litrů přídavného prostoru pro zavazadla, rostliny, nákupy, sportovní potřeby a další. Nakládka a vykládka probíhají v tělesné výšce pro maximální komfort.

Box je vybaven odnímatelným víkem pro větší předměty a kolečky pro snadnou přepravu do domu, obchodu nebo hotelu. Je také chráněn proti krádeži - box k nosiči i víko jsou zajistěny pouze jedním klíčem.

Elegantní a praktický design

Přepravní box na nosič kol Westfalia se pyšní elegantním designem, který se harmonicky přizpůsobuje vozidlu. Je lehký a kompaktní s hmotností 15 kg a rozměry 117 d x 60 v x 42,5 h cm. Jeho objem je 200 litrů a má antracitovou barvu.

Upozornění: Nosič kol není součástí balení! Jedná se pouze o doplňkový box.

Balení Pick-up Ne
Uzamykatelný Ano
Montáž bez použití nářadí Ano
Homologace Ano
Max nosnost [kg]: 45 KG
Hmotnost [kg]: 15
Objem 200 L

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.